{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Dariusz - Replies: 8 - Views: 1035
Darek Wita
Witam.

Darek z tej strony, 25 lat, pochodzę z dolnego śląska. Od 13 roku gram w cs-a z przerwami. Interesuję się motoryzacją, lubię poznawać nowych ludzi, miałem admina na kilkunastu sieciach, byłem także moderatorem, oraz w grupie jako redaktor - robiłem wywiady z graczami / z administracją. Jeśli ktoś by chciał coś więcej się dowiedzieć zapraszam na pv :p . Gram na serwerku dd2 od nie dawna u was pod nickiem ILKAY GUNDOGAN. 

[align=center]Pozdr