{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 617
Precz z cziterami!
Propozycja
Proponuję aby przydzielić cziterom osobną ich własną "półkę" w prawej kolumnie zatytułowaną np. "Odwołania od banów" lub "Najnowsze bany". Konkretnie chodzi o to, że pojawiające się odwołania od banów "zaśmiecają" dział "Najnowsze tematy" powodując wypychanie treści ciekawych dla większego grona użytkowników niż UB team.
Proponuję umieścić nową "półkę" pod "Ostatnio aktywne tematy". 
Zamieszczane tam tematy byłyby widoczne wyłącznie tylko w tym jednym miejscu, tzn. nie pojawiałyby