{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 687
Dodanie menu wyboru czasu bana w amxbans - zamiana dni na minuty
Banowanie przez stronę sprawia czasem nie lada wyzwanie. Nie każdy pamięta, ile minut ma doba, ile 3 dni a ile tydzień. Niestety m.in. AMXBans Gm 1.5.1 by Larte Team akurat wymaga tego, aby czas bana podawać w minutach. 
[Obrazek: https://i.imgur.com/kLS1NGI.jpg]

Pamiętajcie o zrobieniu backupu!

1 Edycja szablonu admin_ban_add.tpl


Edytujemy plik w katalogu amxbansa /templates/nazwa_szablonu/`admin_ban_add.