{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Clever [CaT] - Replies: 1 - Views: 288
prosba o Ub Clever [CaT]
 Jaki Serwer:only dd2
   Nick z gry: Clever [CaT]
   Data i godzina bana: 19.06.2016r 14:57
   Mapa:de_dust2
[color=#7b7b7b][siz
Author: Clever [CaT] - Replies: 3 - Views: 459
prosba o Ub Clever [CaT]
Ludzie czy wy mądrzy jesteście? Dajecie bana za no-recoil skoro nawet go nie mam? Wy chyba nie wiecie co to jest ten no-recoil skoro dajecie mi bana ze niby go mam. Poprosze o demko w którym udowodnicie mi gdzie mam brak odrzutu.. Pozdrawiam -,- .