{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwer CS:GO Arena 1vs1

Na sieci zawitał nowy serwer, który musicie prędko odwiedzić! Musicie go przetestować! To prosty i zrozumiały mod, który cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Magiicc - Replies: 0 - Views: 571
Regulaminu Serwera Chowany
Opis i Zasady Zabawy CHOWANY

Zabawa chowanego jest na pewno dobrze wszystkim znana z lat podwórkowego dzieciństwa. Jeden Szuka reszta sie chowa na danym terenie.
[align=center]Zabawa w chowanego w Counter Strike 1.6 tzw też Schowaj i Znajdź lub hide and seek (Hns). Polega praktycznie na tym samym po rozpoczęciu rundy osoba (Lub parę osób zależy od ilości graczy w drużynie TT) drużyny CT zostaje unie
Author: Kebsyy - Replies: 2 - Views: 300
Podanie o adma chowanego
Imię: Patryk
lat:16
AMX: 5
Kontakt: TS3
Ile możesz poświęcić na grę tak 6h
doświadczenie: Dobre
dlaczego własnie ty?: jestem ogarniętą osobą lubię grac w cs 1.6 i jestem cierpliwy