{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: SkullCandy - Replies: 7 - Views: 1306
SSy Skull Candy

  1.  Nick z gry: Skull Candy
  2.  Data i godzina bana: 19.10.2015 - 18:48:31
  3.  Mapa: eldorado
  4.  Nick Admina który Cię zbanował: Szerszeń
  5.  Opis sytuacji: Admin by się ze*rał gdyby nie zrobił ssów.. Typowy gracz csa który myśli że jak komuś dobrze idzie to odrazu musi mieć cheaty.
  6.  Screeny: http://www21.zippyshare.com/v/l3jjbaSb/file.html[url=https://paintballmod.com/pliki/do.php?id=161][/url]
  7.  link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=5301