{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: PaPaj :) - Replies: 6 - Views: 801
Bry
[b]Od dłuższego czasu nie wchodziłem na serwerownie z braku czasu praca,zajęcia dodatkowe wiecie jak to jest.
Niestety muszę się pożegnać przynajmniej na okres 2-3 miesięcy potem możliwe że zawitam i będę stałym graczem niestety teraz żegnam się z wami. Życzę Całej administracji i wszystkim graczom sukcesów i rozwijania się.
Jeszcze przy tej okazji chce podziękować
LONIOWI i GOŁĘBIOWI [color=green]za daną mi szansę niestety jej nie wykorzystałem i przepra
Author: Tridi - Replies: 4 - Views: 616
Bry
Nazwijmy to w taki sposób... WITAM PONOWNIE!
Jedni może mnie kojarzą, inni może gorzej a jeszcze inni wcale, wywodzę się z dawnej sieci Lonia, CsMakibi.pl, jak również klanu tej sieci na serwerze Paintball (bez wątpienia najsilniejszym swojego czasu team`ie w Polsce), długo nie było słuchu na temat tego czy coś jeszcze powstanie na wzór Makibi, ale widzę, że małymi kroczkami Nasza "Perła" coś tu kombinuje, może czasami wpadnę na serwery, zobaczę co się dzieje, także reasumując, Witam Ciebie, Lo