{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: krxxkamila - Replies: 4 - Views: 1062
Bombowy wywiadzik :p
[Obrazek: https://cdn155.picsart.com/2188179930072...r1024x1024]






[size=large]Hejka kolego, mimo, że mi jesteś znany.. przedstaw się innym. Kim jesteś? Skąd jesteś? Pod jakimi nickami można Cię spotkać?

Mam na imię Olaf, mam lat szesnaście, pochodzę z Elbląga , grałem wcześniej jako Kapitan Bomba, a na samym początku jako Lodołamacz (Sanczo, by pamiętał :D)



[c