{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Newt - Replies: 4 - Views: 634
BlackGhost
Siema, mam problem, kiedyś wszedłem na pewien serwer po czym mnie z nim rozłączyło i automatycznie zmieniło Nick na <<<BlackGhost>>> , którego nie moge teraz zmienić, gdy próbuje dać swój nick to automatycznie mnie łączy z jakimś serwerem i nie moge nic zmienić, jedynie działa wpisanie w konsoli name... Odinstalowałem całkowicie CS-a z komputera i zainstalowałem ponownie, lecz to nic nie dało, ściągnąłem chyba z 5 różnych CS-ów i na każdym to samo, może ktoś z Was wie o co chodzi?
Początkowo wł