{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Precyzja - Replies: 0 - Views: 213
Podanie na admina - Billy The Kid *Precyzja*
wybacz czytaczu nie wiem gdzie mam napisac odwolanie itd dostalem bana se serwie za WH nie wiem przez kogo bo pisze ze przez console byl tam wtedy hom3r i 1nTensiVe prosz o unbana nie pisalbym jakbym cheatowal zalezy mi na serwie w koncu gram na nim dlugo i fajnie mi sie gra wczesniejsze nicki to precyzja oraz sens3.09 zoom1 dpi 400 1024x768    .... nikt nie podał ani ss ani filmiku(sprawdzałem to poprzez strone paintballmode bans )sugerowal sie ze ktos gra lepiej od admina albo root'a