{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Cresovia - Replies: 2 - Views: 380
AUTO BH
Nick oskarżonego: polner

Nazwa serwera: DD2
Data i godzina zdarzenia: 29.12.2016 / 10:10
[size=small][color=#ff9933][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][b]Rodzaj cheata(przypuszczenie):AUTO B
Author: Warning - Replies: 5 - Views: 503
Auto Bh
Witam jest taka sprawa że te Auto Bh to powinno być tylko dla Vip/Svip a nie dla całego serwa bo tak to nwm po co w sklepie jest do kupowania bh jak juz kazdy ma proszę o to aby tylko vip/svip miał a reszta se kupowała w sklepie :) Yao Roflmao Yao


Dodac /konto bo ciagle podszywki sa
Author: MariaN ! - Replies: 3 - Views: 435
Prośba o UB auto BH
Nick w grze:MariaN !
Nazwa serwera: PB Clasic
Data bana: 25.10.2017
Godzina bana:21:58:18
Nick administratora banującego: KINIA***
Nazwa mapy: SNOW
Screenshooty Spakowane w ZIP:
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=8932
Ewentualny opis sytuacji: Poprostu gram tak jak zawsze A Nie pelna wiedzy o grze w cs Administratorka dala mi perma za Auto BH podejzewam ze nawet nie wie jak wyglada dokladnie auto BH.
PS. prosze o sprawdzenie demka bo chyba inaczej tego nie