{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: MaterOO - Replies: 2 - Views: 306
✓ ✓ MaterOO baned
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z tej strony MaterOO ,który dostał niesłusznego bana na serwerku "Only Mirage" za "Wallhacka". "Intensive" już wcześniej miał ze mną do czynienia na wcześniejszej serwerowni,gdzie także dostałem niesłusznego bana (nałożonego właśnie przez niego) i po weryfikacji demka zostałem unbaned. Nie oszukując poziom umiejętności na serwerze nie jest na jakimś bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej mnie ta sytuacja bawi ,gdyż kasuję grajków na 30fps i osądzają mnie o wspo