{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Włodar - Replies: 1 - Views: 237
Autobiografia
Zacznę może od tego, że nudzę się i wpadłem na pewien pomysł, by przedstawić wam moją "karierę" paintballową, jaką przeżyłem przez te kilka lat z counter strikiem. Będzie długa jeżeli kogoś to nie interesuje może już teraz przestać czytać :)
Zacznę może od tego, że to piękna, lecz smutna historia.
No więc zabieram ciekawskich w historię Włodar-a. Parę lat temu jako mały dwunastoletni szambonurek spędzałem czas inaczej niż robią to ludzie w aktualnych czasach. Będąc na boisku i grając w piłkę z