{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: bartas - Replies: 5 - Views: 937
Drużynowy Antyflesh
Witam witam i o zdrówko pytam ::)
Panie i panowie wpadłem na taki jak dla mnie dobry pomysł aby dodać jakiegoś anty fleshaa na swoją drużynę czy jakos tak to się zwie polega to na tym iż gracz z swojej drużyny nie zostanie oślepiony po złym rzucie swojego kolegi z teamu ::)


Proszę Adminów z wyższej półki o rozważenie tego bo naprawdę umili to grę nam wszystkim ;)