{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 506
Amx Menu
Witam!
Proszę w imieniu adminów serwerów o naprawienie amx menu (bany). 
Na czym polega problem?
Banujemy pacjenta a on dalej gra! Wchodzimy ponownie w menu bana i pacjent w amx jest szary i nadal gra!
Nie da się go zbanować. 
Może jest to jakieś opóźnienie? Ale ile ono trwa? Takie "bany" nie pojawiają się w amx i pacjent teoretycznie nie dostał bana (
Pozostaje kickowanie aż sobie nie pójdzie:(
Author: Leon amator - Replies: 2 - Views: 416
AMX menu
Znów jest problem z banowaniem graczy po przez AMX menu:/
Serdecznie prosimy o pomoc!:p