{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: danhoo bironhee - Replies: 2 - Views: 309
ahoj xd
siemka danhoo bironhee z tej strony gram na only dd2 ale dostałem ss ::( byłem czysty więc dostane unbana licze że będe grał na tej sieci dłuzej i do zobaczenia w grze :))
Author: Kinga - Replies: 14 - Views: 1084
Ahoj!
Dzień dobry! 

Dobry wieczór! Z tej strony Kinga! Mam prawie 17 lat (grudniowe dzieci łączymy się w bólu) i jestem z wami od kilku dni (jakieś 3 noce dokładnie). Gram na PB Classic i zostałam tu zaproszona przez Leona o ile dobrze pamiętam, mówił że jest tu zabawnie więc przybyłam to sprawdzić! :D
Pozdrowiooonka!