{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Agata - Replies: 15 - Views: 1974
Agata
I etap.
1. Imię: Agata.
2.Nick w grze: Agata.
3.Wiek: 20 rocznikowo.
4. Posiadam sprawny mikrofon.
[color=#ffffff][font=tahoma, helveti
Author: Agata - Replies: 0 - Views: 537
Agata, nieobecność.
Nick w grze: Agata.
Od kiedy: 28:03.2017.
Do kiedy: Nie mam pojęcia.
Powód: Przekroczyłam internet w telefonie, a popsuł mi się router WIFI i muszę kupić nowy. Kupię nowy dopiero, gdy dostanę zwrot podatku. Moja nieobecność będzie tylko i wyłącznie na serwerze(zgłaszam nieobecność, aby nikt później nie mówił, że jestem adminem, a tam nie wchodzę). Mam internet, lecz tak słaby, że mam lagi, a ping ponad 500... Nie chcę utrudniać innym graczom gry, więc nie będę tam wchodzić. : )
Author: Agata - Replies: 8 - Views: 1089
Szczera Agata.
BANY!
Przeglądając czasem AMXBANS wrzuciły mi się w oczy bany, w których admini obrażają graczy bądź piszą "sam jesteś (wyzwisko). 
Ja na przykład nie rozumiem tego, że kogoś ponoszą emocję i ktoś wyzywa będąc adminem.
Admin ma odznaczać się KULTURĄ.
A gdzie tu kultura skoro admin odszczekuję się bądź wyzywa graczy?
[align=center]Jak mają wtedy podchodzić inni gracze do tego, skoro