{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Gaaaaabi! - Replies: 3 - Views: 590
administrator na paitaball'a na world
witam , chciałabym sie ubiegać o adminstratora na paitball'u na wordl'dzie ::)ylam juz adminstratorem w sieci energia-muzyki w ktorym bylam ponad 2 miesiace, jestem osoba ktora nie lubi jak ktoś przeklina lub przeszkadza w danej grze lub obraza innych graczy, porzadek musi byc z takim chamstwem u innych niestety. Gram u was na sieci juz prawie miesiąc jestem przewaznie codziennie i w nocy przesiaduje rowniez u was ::)apewno ktos mnie rozpoznaje pod tym nickiem jako "Gaaaaabi!" ::) prosze o rozpa
Author: Jose Collejon - Replies: 5 - Views: 767
Jose Collejon
Imię: Szymon
Nick w grze: Jose Collejon
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?[Tak/Nie]: Tak
Czy przeszedłeś mutację?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz Steam?[Tak/Nie]: Nie
Link do Profilu lub STEAM ID: -
Forma składki[SMS/Przelew]: SMS


Czy masz za sobą jakieś doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora? Jeżeli tak, to opisz.
Odpowiedź: Myślę, że mam pomimo, że nie pełniłem tej funkcji przy grze zdążyłem dużo zaobserwować jak pracują Administratorzy.

I
Author: nummaks - Replies: 6 - Views: 1583
Podanie na administratora serwera Jailbreak