{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Gaaaaabi! - Replies: 3 - Views: 514
administrator na paitaball'a na world
witam , chciałabym sie ubiegać o adminstratora na paitball'u na wordl'dzie ::)ylam juz adminstratorem w sieci energia-muzyki w ktorym bylam ponad 2 miesiace, jestem osoba ktora nie lubi jak ktoś przeklina lub przeszkadza w danej grze lub obraza innych graczy, porzadek musi byc z takim chamstwem u innych niestety. Gram u was na sieci juz prawie miesiąc jestem przewaznie codziennie i w nocy przesiaduje rowniez u was ::)apewno ktos mnie rozpoznaje pod tym nickiem jako "Gaaaaabi!" ::) prosze o rozpa
Author: Jose Collejon - Replies: 5 - Views: 668
Jose Collejon
Imię: Szymon
Nick w grze: Jose Collejon
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?[Tak/Nie]: Tak
Czy przeszedłeś mutację?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz Steam?[Tak/Nie]: Nie
Link do Profilu lub STEAM ID: -
Forma składki[SMS/Przelew]: SMS


Czy masz za sobą jakieś doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora? Jeżeli tak, to opisz.
Odpowiedź: Myślę, że mam pomimo, że nie pełniłem tej funkcji przy grze zdążyłem dużo zaobserwować jak pracują Administratorzy.

I
Author: nummaks - Replies: 6 - Views: 1424
Podanie na administratora serwera Jailbreak