{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Amnestia

Na forum i wszystkich serwerach dnia 09.02.2019 roku odbyła się AMNESTIA. Wszystkie bany, jakie kiedykolwiek dostaliście znikają!

Zapraszamy do gry!

Ekipa Forum

Rekrutacja jest nadal otwarta ciagle szukamy Ekipy Paintballmod. Chcesz nam pomóc?? UB-team, Grafik, A może po prostu Admin. Złóż podanie już dziś.

Rekrutacja
}
Tags
Author: Gaaaaabi! - Replies: 3 - Views: 483
administrator na paitaball'a na world
witam , chciałabym sie ubiegać o adminstratora na paitball'u na wordl'dzie ::)ylam juz adminstratorem w sieci energia-muzyki w ktorym bylam ponad 2 miesiace, jestem osoba ktora nie lubi jak ktoś przeklina lub przeszkadza w danej grze lub obraza innych graczy, porzadek musi byc z takim chamstwem u innych niestety. Gram u was na sieci juz prawie miesiąc jestem przewaznie codziennie i w nocy przesiaduje rowniez u was ::)apewno ktos mnie rozpoznaje pod tym nickiem jako "Gaaaaabi!" ::) prosze o rozpa
Author: Jose Collejon - Replies: 5 - Views: 631
Jose Collejon
Imię: Szymon
Nick w grze: Jose Collejon
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?[Tak/Nie]: Tak
Czy przeszedłeś mutację?[Tak/Nie]: Tak
Czy posiadasz Steam?[Tak/Nie]: Nie
Link do Profilu lub STEAM ID: -
Forma składki[SMS/Przelew]: SMS


Czy masz za sobą jakieś doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora? Jeżeli tak, to opisz.
Odpowiedź: Myślę, że mam pomimo, że nie pełniłem tej funkcji przy grze zdążyłem dużo zaobserwować jak pracują Administratorzy.

I
Author: nummaks - Replies: 6 - Views: 1342
Podanie na administratora serwera Jailbreak