{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: |ChuckenBurlg| - Replies: 6 - Views: 706
Admini serwerów.
Witam.. Zgodnie z regulaminem admina, nakazane jest, aby być obecnym na forum przynajmnie:j raz dziennie 
-[color=#7b7b7b]4. ,,Każdy członek ekipy PaintballMod.com ma obowiązek przynajmniej raz dziennie odwiedzić forum i zapoznać się z treścią, która jest na nim zawarta oraz przynajmniej raz dziennie być na serwerze. W przypadku braku możliwości, należy to zgłosić w danym dziale lub odpowiedniej osobie.''[
Author: Cresovia - Replies: 2 - Views: 385
Admini
L!ZKA- 8min
Gacek szymek- 0min
Leon Amator- 208min
Robert :)- 9min
Laco- 100min
Papryka- 0min
Mc.Andreas- 0min
Author: Tena. - Replies: 0 - Views: 213
Admini.
Panowie, kolejny ban gdzie jest powód o wstawieniu danej ilości screenów, a gość wstawia ich więcej z danego momentu.. Proszę Was, wstawiajcie poprawnie te powody, bo jak się sprawdza te ssy to trochę to myli.
Author: mem - Replies: 1 - Views: 397
chyba admini nie przepadają za mną :-( (mem)
Nick w grze: mem

Nazwa serwera: Paintball World
Data bana: 06.03.2017
Godzina bana: 5-10min temu
[color=#ffffff][size=small][f
Author: Jodosen - Replies: 17 - Views: 1259
Admini PBC
@kubabuba (killer) - ogarnial dopuki nas nie opuscil xdd
@Luzak - ogarnia
@BaasiK- nie wbija od paru dni, raz go widzialem jak cos robil na mapie eldorado
@Papa_barteso - kupa a nie admin tylko dla vipa lub bog wie czego nic nie robi (nie ostrzega graczy, nie upomina graczy, nie daje zadnych banow((he mala mapa, itp.)) brak mikro, brak aktywnosci na say
@Jodosen  ( CS_ARMYl[T]J()D@ )- Ogarnia ale tez nie swiethy brak troche go przyparowac z kultura ale za to aktywny, udziela sie w wielu tematach