{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Areo - Replies: 3 - Views: 1204
Problem z Adminem Papaj :3
Witam . Admin Papaj :3 Banuje uczciwych Graczy . Nie Zauważył jak jakiemuś Graczu wystawała broń (lufa) za dziwi (m4)  no a ja zauważyłem tą broń i oddałem strzał w tego gracza i Admin Papaj :3 Za to Dał mi Bana Na Zawsze  ,Powód bana WH ŻEGNAM ....
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 415
Jak zostać adminem na TS3?
Jaki masz nick na TS3: 
Ile czasu dziennie spędzasz na TS3:
Opisz swoje doświadczenie związane z byciem adminem na TS3:
Jak myślisz, co będzie należało do Twoich obowiązków jako admin TS3:
Dlaczego chciałbyś pełnić tę funkcję?:
Opisz nam siebie:
[b]Oświadczam, że posiadam sprawny mikrofon, którego używam na codzień będąc na TS3, nie łamię regulaminu i jestem kulturalny/a, prowadzę spokojne rozmowy z innymi użytkownikami. Znam regulamin i jestem akt