{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Areo - Replies: 3 - Views: 883
Problem z Adminem Papaj :3
Witam . Admin Papaj :3 Banuje uczciwych Graczy . Nie Zauważył jak jakiemuś Graczu wystawała broń (lufa) za dziwi (m4)  no a ja zauważyłem tą broń i oddałem strzał w tego gracza i Admin Papaj :3 Za to Dał mi Bana Na Zawsze  ,Powód bana WH ŻEGNAM ....
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 151
Jak zostać adminem na TS3?
Jaki masz nick na TS3: 
Ile czasu dziennie spędzasz na TS3:
Opisz swoje doświadczenie związane z byciem adminem na TS3:
Jak myślisz, co będzie należało do Twoich obowiązków jako admin TS3:
Dlaczego chciałbyś pełnić tę funkcję?:
Opisz nam siebie:
[b]Oświadczam, że posiadam sprawny mikrofon, którego używam na codzień będąc na TS3, nie łamię regulaminu i jestem kulturalny/a, prowadzę spokojne rozmowy z innymi użytkownikami. Znam regulamin i jestem akt