{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: vanil - Replies: 3 - Views: 786
Vanil -ten ban to absurd
Nick w grze: Vanil
Nazwa serwera: only dd2
Data bana: 27.06 
[color=#ffffff]Godzina bana:[size=small][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace] 21:20[/
Author: malyOP - Replies: 26 - Views: 2393
ABSURD
Info:
Nick oskarżającego w grze: malyOP
Nick oskarżonego w grze: Tena.
Nazwa serwera: PB World
Data zdarzenia: 05.07.2017r.
Proponowana kara: BAN
Ewentualne materiały dowodowe/świadkowie: Dupcia:**
Dokładny opis sytuacji: daje bana użytkownikowi Tena. za kulture bo przeklinał i obrażał użytkownika Dupcia.On wraca po minucie i mówi ,że i tak go nie zbanuje więc ide na tsa na kanał na którym był Tena. i próbuje to wyjaśnić a on do mnie z przysłowiowym pyskiem ,że i tak go nie dam rady zbanować bo