{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 0 - Views: 582
Żegnaj Ciapopo
Ciapopo!
Komu się podoba zostaje, komu się nie podoba odchodzi. Paintballmod.com ma swoje zasady które są spisane w wielu regulaminach które każdy ma dostępne na stronach forum. Każdy wie na jakich zasadach będzie funkcjonował od gracza do H@. Gracze mają za darmo wspaniałą rozrywkę, administracja obowiązki. Adminowanie jest na jawnych zasadach, określonych w regulaminach. Adminowanie jest dobrowolnie i nie obowiązkowe! 
Admini skaczą sobie do oczu? To źle, przede wszystkim dla nich gdyż na to