{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Johnny Bravo - Replies: 10 - Views: 1480
Chwilo chciałbym że wiecznie trwała...
Witam. Chciałbym się z wami pożegnać i podziękować za wspólny czas, przez rok poznałem tu wiele miłych osób i jestem wszystkim wdzięczny za wszystko. Ale jednak coś we mnie pękło, bo myślałem że innych znam lepiej niż myślałem, no ale cóż na każdym można się zawieść. Szkoda :c [size=small][b]Mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzę, Żegnajcie :3[