{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Bazyliszek - Replies: 3 - Views: 420
Jeden wielki żart
Info:
Nick oskarżającego w grze: Czarek
Nick oskarżonego w grze:  Marian, Ciapek
Nazwa serwera: pb
Data zdarzenia: zeszły tydzień, i dziś tzn.27.01.2017
Proponowana kara: nie jestem od tego
Ewentualne materiały dowodowe/świadkowie: AMXBans, forum ( prośby o ub)
Dokładny opis sytuacji: To jest śmieszne, że tacy ludzie mają admina.... Przepraszam bardzo,ale byłem adminem dosyć długo i to co wyprawiają Ci dwaj gracze to jest kpina. Admin ma obowiązek być na bieżąco ze sprawami serwera, ( ni
Author: MalaVarD - Replies: 0 - Views: 97
Respawn to jakiś żart
Jak mozna grać na sewerze kiedy co chwile jeden drugiego ożywia.  Stoi sobie jeden w kącie i ożywia pozostałych i nie da się ruszać po eliminacjiprzeciwników bo za chwilę pojawiają się kolejni i tak w kółko.... To ZABIJA PAINTBALL (NA FFA JEST TO MOŻE OKEJ BO TRZEBA WIĘCEJ WPAKOWAC ALE TU KIEDY WSZYSCY SĄ NA KULKĘ?)
Fu JAK MOŻNA WYKONAĆ CELE MAPY KIEDY CO CHWILE ZE SPAWNA WYCHODZĄ KOLEJNI PRZECIWNICY?! Fu Ludzie mają gdzieś by tu wejśc i wyraźić opinie , oni to ABUSUJĄ DLA FRAGÓW . Nikomu n