{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: VooDoo - Replies: 1 - Views: 447
VooDoo odcinek ósmy
[color=#ffffff]

Nick w grze: Navy`[S] KevLaaR /m/
Nazwa serwera: Classic
Data bana: 11-01-2017
Godzina bana: kilka minut temu 
Nick administratora banującego: Leon Amator xD
Nazwa mapy: rats_1337
Screenshooty: http://www100.zippyshare.com/v/Zt5dCQ07/file.html
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=27270
Ewentualny opis sytuacji: Dobre statystyki nie zawsze równają się z oszustwem, prosiłbym administrację o opanowanie się i zajęcie się prawdziwymi przestępcami