Sprawdź, czy nadal możesz grać na naszych serwerach! Usuwanie CSX Guard
v4 Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Konkurs | Jak szybko zagłosować?

[-]
Tags
naszym redaktorem wywiad d z

Wywiad z naszym redaktorem! ;D

Napisany przez Patrycja., 13-12-2017, 19:19:46
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 602

Heart 
※ Cześć. Cieszę się, że zgłosiłeś się na wywiad. ;) Na początku powiedz kilka słów o sobie. ;)

★ No cześć. ;) Mam na imię Emil, mam 15 lat, mieszkam w Bekieszy niedaleko Lublina.

※ Hmmm... Jak spędzasz czas wolny? Masz jakieś hobby, o którym chciałbyś powiedzieć?

★ Interesuję się informatyką. Wiąże z tym przyszłość. Lubię również jeździć rowerem, na łyżwach i oczywiście często spotykać się ze znajomymi. Ostatnio zajarałem się programowaniem i staram się tworzyć strony internetowe, znaczy pliki HTML.

※ W jaki sposób rozwijasz tę pasję?

★ Jeżeli chodzi o programowanie to dobrze mi idzie. Już przerobiłem cały kurs c++ u Mirosława Zelenta, którego bardzo polecam do zapoczątkowania nauki programowania. Strony na razie sam staram się tworzyć, ale dopiero zaczynam, więc nie ma co się rozpisywać.

※ Jak wyobrażasz swoje życie za 20 lat?

★ Widzę siebie jako programiste "Java" oraz męża z dwójką dzieci mieszkających na małej wsi.

※ Jakie jest twoje największe marzenie, które chciałbyś spełnić?

★ Moim marzeniem jest dostanie się do technikum informatycznego w Lublinie, no i oczywiście napisanie dobrze egzaminów.

※ Masz może jakieś rodzeństwo? Jeżeli tak to opowiedz nam o swoich relacjach z nimi.

★ Mam 3 siostry i 3 braci. Wszyscy starsi. W dzieciństwie często się kłóciliśmy, pewnie jak każda rodzina. Teraz jest dobrze i uważam, że bez nich nie byłbym takim człowiekiem . Jestem bardzo szczęśliwy, że miałem ich przy sobie. Miałem również kiedyś jeszcze jednego brata Sebastiana, ale zmarł jak miał 10 lat. Niestety nigdy go nie poznałem.

※ A przyjaciele? Długo się znacie?

★ Przyjaciół znam już 8 lat (od 4 klasy). Dobrze się dogadujemy i zawsze mogę na nich liczyć.

※ Jakie jest najlepsze wspomnienie z twojego dzieciństwa?

★ Chyba te nocne zabawy w chowanego. Uuu... To było coś.

※ Przejdźmy teraz do pytań z CS'a. Powiedz nam jak zaczęła się twoja przygoda z tą grą?

★ Chłopak jednej z sióstr pokazał mi tę grę i tak się zaczęło.

※ Jak trafiłeś na naszą sieć serwerów?

★ Tak po prostu szukałem jakiegoś serwera i tak tu się znalazłem.

※ Co sprawiło, że postanowiłeś tutaj zostać?

★ Miła atmosfera, fajni ludzie i upodobanie waszą siecią.

※ Od samego początku korzystasz z nicku "Tekturowe drewno". Bardzo specyficzny nick. Dlaczego właśnie taki? Czym się inspirowałeś?

★ Szukałem nicku i zauważyłem blok na stole, a blok ma z tyłu tekturę i tak jakoś wyszło...

※ Jesteś redaktorem na naszym Fanpage'u. Co Cię zachęciło do objęcia i złożenia podania na te stanowisko?

★ Byłem zawiedziony, że jest tak mało postów na fb, a na nim wiele osób lubiących stronę, więc trzeba było coś z tym zrobić.

※ Jak Ci się pracuję na tym stanowisku? Nie myślałeś o tym, aby złożyć również podanie na redaktora forum? ;D

★ Pracuję mi się całkiem dobrze, tylko już mi się skończyły pomysły, więc jak macie to podsyłajcie. Nie mam zbytnio czasu, aby pracować na dwóch stanowiskach, ale jak Pani redaktor mnie namówi, to czemu nie. ;D

※ Niestety czas jest tutaj niezbędny, ale mimo wszystko zapraszam. Pomoc zawsze się przyda. Czyją pracę w sieci najbardziej cenisz?

★ Hmm... Myślę że Twoją. Gazetki, wywiady... Super rozrywka. Doceniam również @ Loniu za to, że jeszcze z nami wytrzymuje i stara się zawsze pomagać.

※ Ooo, jest mi bardzo miło. Jest coś co chciałbyś zmienić na naszej sieci serwerów?

★ Wydaje mi się, że dla niektórych osób nasze forum jest mało przejrzyste (ciężko jest znaleźć odpowiednie posty nas interesujące). Jeszcze więcej administratorów na serwerach. Reszta jest Ok.

※ To by było na tyle. Czy chciałbyś coś dodać od siebie? Kogoś pozdrowić?

★ No, więc dziękuję Ci za przeprowadzenie wywiadu i za to, że znalazłaś dla mnie czas. Oczywiście chciałbym pozdrowić osobę która to czyta. Pozdrawiam
rodziców, a także my love @Kiniaa. Dziękuję wszystkim za wspólną grę! Jesteście wspaniali.
[Obrazek: giphy.gif]

Pani Reklama

Miałem okazję przeczytać, przed wystawieniem. Bardzo ciekawy wywiad, sporo się dowiedziałem o Tobie Emilu, i oczywiście Patrycja pytanie jak zwykle dobre, i wywiad bezbłędny jak zawsze! :D 

Jeszcze raz dziękuję za przeprowadzenie wywiadu :p Było miło :)
[Obrazek: 200_d.gif]
Podziękowali: Whuntex

Zelent jest dobry, polecam również "samuraj programowania" :)
[Obrazek: YwBOuuN.gif]

Spoko wywiadzik :p

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017, 20:16:03 przez Kiniaa.)
Super wywiad.. Pozdrawiam również <3

Super wywiadzik ;)

Skocz do:

MyBB skin edit by Wilson, repaired by Poftorek
Sieć PaintballMod.com powstała 19 lutego 2015r, jest kontynuacją dawnej sieci CsMakibi
Nazwa "PaintballMod.com" została wymyślona juz za czasów CsMakibi