Tags - ważne

Sponsorzy
SerweryGier.com - Hosting Serwerów Gier SerweryGier.com - Sponsor Serwera Only DD2 oraz PB Classic
Tags
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 423
Ważne!!!
Witam.
Z dniem 2016-02-19 nasza domena PaintballMod wygaśnie lecz liczę ze do tego czasu ktoś bardzo chojny i pomocny obdarzy nas dotacją :)
Cena 97,17zl
Chcesz przyczynić się do rozwoju Naszej sieci?
Wyślij grosz przelewem więcej info u mnie na PW.

Author: Leon amator - Replies: 5 - Views: 423
Ważne! Granaty na małej mapie.
Hi!
Proponuję dopisać do regulaminów załącznik/listę pt. "Mała mapa". Funkcjonuje takie pojęcie ale nie jest to sprecyzowane. Gdyby taka lista istniała byłoby jasne, że na mapie z tej listy nie używa się żadnych granatów. Pozostawianie tematu otwartym budzi wątpliwości u graczy co jest małe a co nie... Pomaga też Adminom gdyż nie muszą się zastanawiać czy ta mapa jest jeszcze mała czy już nie. Na małej mapie Admin może wtedy np. przy pomocy bindów lub micro podać info "Mała mapa, zakaz używania
Author: Loniu - Replies: 13 - Views: 427
[Ważne]Do Adminow
Zauważyłem że zaczęły się robić grupki na Sieci wypowiadacie się we 3 czy 4 na TAK lub NIE nie macie swojego zdania i lecicie 3 na 1 oraz kopiujecie swoje odpowiedzi.
Drugą sprawą jest to że kobieta jakaś wejdzie na TSa czy Serwery to Wam już hormony buzują, rozumiem ze to ten wiek ale mnie już to zaczyna irytować, za każdym razem widzę ze zamiast być wszyscy razem zgrani to Admin jest przeciwko Adminowi. Dlatego jeszcze raz takie coś zobaczę gdzie nie macie swojego zdania trzymacie jedna stro
Author: Skrupulatny Logan - Replies: 0 - Views: 109
Ważne.
Nastąpiła istotna zmiana we wzorze o ub. Wszystkie osoby korzystające z tego forum mają OBOWIĄZEK się z nim zapoznać!
Niezastosowanie się do wyżej wymienionego wzoru skutkuje brakiem ub.

http://paintballmod.com/Watek-wzor-prosby-o-ub_3332
Author: Skrupulatny Logan - Replies: 0 - Views: 136
Ważne.
Z racji tego, że serwer diablo się nie rozwija postanowiliśmy nie pakować w niego potężnych pieniędzy a także poświecać czasu na jego rozwój. W najbliższym czasie serwer diablo zostanie usunięty a w jego miejsce powstanie serwer FFA. Dla sympatyków diablomoda których jest niewielu będzie to strata, ale obiecuje wam, że ten serwer znika na krótko i niedługo zawita do nas znowu :)